BUDAPEST FŐVÁROS XIII. kerület Önkormányzata
2011. június 9., csütörtök 13:37

Arany Katedra kitüntetésben részesült Farkas Irén a Mese Tagóvoda pedagógusa
2011. június 6-án a Mese Tagóvoda óvodapedagógusa Farkas Irén vette át Pedagógusnap alkalmából dr. Tóth József polgármestertől az Arany Katedra Emlékplakett kitüntetést.

Farkas Irén Közel három évtizedes óvodapedagógusi munkáját felelősséggel és hivatástudattal végzi. Fontosnak tartja a lemaradók felzárkóztatását, a tehetséggondozást. Óvodai és óvodán kívüli programok kezdeményezője és szervezője. Folyamatosan ismerkedik a korszerű pedagógiai módszerekkel, bemutató foglalkozásokat és gyakorlatvezetést vállal. Az óvoda nevelési programjának elkötelezettjeként ismereteit hitelesen és szeretettel adja át óvodásainak és kollégáinak. Színvonalas munkáját és szorgalmát „Az év pedagógusa” díj, a gyermekek, a szülők, a kollégák és a főiskolai hallgatók elismerése dicséri.

1 csatolt kép arany_katedra