BUDAPEST FŐVÁROS XI. kerület - Újbuda Önkormányzata
2011. június 24., péntek 07:57

Kitűnő diákokat és tanárokat ismertek el
Az  önkormányzat ünnepélyes tanévzáróját szintén a Tranzit kávézó teraszán  tartotta, a kerületi pedagógusokat és diákokat egész éves teljesítményük  alapján jutalmazták meg. A rendezvényen iskolaigazgatók, óvodavezetők,  tanárok és tanítványaik részesülhettek polgármesteri dicséretben.

A Nyitnikék Óvoda műsora után polgármesteri dicséretben részesült négy  újbudai pedagógus, akik több évtizedes kitartó munkájukkal érdemelték ki az  elismerést. Molnár László oktatásért felelős alpolgármester később átadta az  "Iskola legjobb tanulója" címeket az arra érdemes diákoknak. A  díjakat olyan általános és középiskolások nyerték el, akik kiváló tanulmányi  eredményeik mellett az iskola közösségi életében, sportban, vagy művészetben  is kiemelkedően teljesítettek.

T.D. - ÚjbudaTV

1 csatolt kép 1