BUDAPEST FŐVÁROS XVIII. kerület - Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
2011. szeptember 21., szerda 11:15

Megújul Budapest egyik legnagyobb kerületének központja – Ötletek a XVIII. kerületi Kossuth tér és környezetének kialakítására
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc – Pestszentimre Önkormányzata sajtótájékoztatót tart 2011. szeptember 22-én.
A sajtótájékoztató témája: Budapest XVIII. kerület, Kossuth tér és környezetének kialakítására kiírt ötletpályázat ünnepélyes eredményhirdetése.
A rendezvényen beszédet mond Ughy Attila polgármester, országgyűlési képviselő, valamint a Bíráló Bizottság tagjai.
Pestszentlőrinc – Pestszentimre Önkormányzata ötletpályázatot hirdetett meg 2011. július 7-én azzal a céllal, hogy a beérkező tervek között megtalálja azokat, amelyek szerint megújulhat a XVIII. kerület egyik legszebb parkja, és méltán lehet majd egy igazi, kerületi közösségi élet központja.
Az eredményekről, a tapasztalatok összegzéséről, valamint a jövőbeli elképzelésekről tudhatnak meg részleteket.