RÖSZKE KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2011. szeptember 23., péntek 09:45

Szociális Szolgáltató Központ felújítása Röszkén
A Szociális Szolgáltató Központ felújítás utáni ünnepélyes megnyitójára került sor 2011. szeptember 7-én a Röszke, Rákóczi u. 22. szám alatt.

Borbásné Márki Márta polgármester megköszönte  a  résztvevők lelkiismeretes  és színvonalas munkáját, Török Erzsébet intézményvezető pedig röviden ismertette a projekt végrehajtásának főbb állomásait. Együtt ünnepeltek a pályázat elkészítői, a Szegedi Többcélú Kistérségi Társulás képviselői, az építők, az önkormányzati képviselők, intézményvezetők és  a civil szervezetek  vezetői, a tanyafelelősök, valamint az itt dolgozó munkatársak, akik azonnal birtokba is vették a kívül-belül látványosan megújult épületet. A pályázat részeként egy 8 személyes kisbusz és egy kerékpár is segíteni fogja a szociális munkát településünkön.

1 csatolt dokumentum Sajtóközlemény