ESZTERGOM MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2011. október 24., hétfő 13:21

Két Prímása is van Esztergomnak
Október 22-én, szombaton este adták át Tatabányán az idei Komárom-Esztergom Megyei Príma díjakat.  Kategóriájában két esztergomi jelölt is nyerni tudott. Magyar népművészet és közművelődés kategóriában a Szentgyörgymezői Olvasókör vezetője, Polgár József különdíjat kapott, míg a Magyar sajtó megosztott Prímaközönség-díját az esztergomi KTV alapítója és tulajdonosa, Bihari Antal vehette át. A szellemi, kulturális oktatási és sport területén kimagasló eredményeket elértek számára létrehozott Príma-díj mellett az este folyamán elismerésben részesítették a megyében működő, a saját területükön egyénit és kimagaslót nyújtó vállalkozásokat, köztük a precíziós termékek gyártásával foglalkozó, Schummer Károly által vezetett esztergomi TE Connectivity-t (Tyco Electronics Kft.) A Jászai Mari Színházban megrendezett színvonalas ünnepi díjátadó gálát a megyei VOSZ szervezte meg, immár hetedik alkalommal. Az eseményen meghívott vendégként részt vett Tétényi Éva polgármester is.
h.