DÉVAVÁNYA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2011. november 7., hétfő 10:32

Szabadtéri rendezvényeszközök beszerzése - Dévaványa Város Önkormányzata
Szabadtéri rendezvényeszközök beszerzése Dévaványa Város Önkormányzata örömmel értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy az Új Magyarország Vidékfejlesztési Program által támogatott Szabadtéri rendezvényeszközök beszerzése című projektünk lebonyolítása megtörtént. A pályázat keretében szabadtéri rendezvények, vásárok megtartásához szükséges kiállító standok és rendezvénysátrak, mobilpavilonok beszerzése történhetett meg. A Bucsa, Ecsegfalva, Kertészsziget és Körösújfalu községek önkormányzatainak támogatásával, Dévaványa város önkormányzatának gesztorságával megvalósult beszerzésnek köszönhetően térségünk 6 db 2x2 m-es pavilonnal, 2 db 5x5 m-es és 1 db 10x20 m-es rendezvénysátorral, valamint 1 db 8x10 m-es mobil színpadfedéssel gazdagodhatott. A beszerzésre kerülő rendezvényeszközöket azonban nem csak a pályázó önkormányzatok, hanem a településeken működő civil szervezetek is igénybe vehetik céljaikat szolgáló rendezvényeik megtartásához. Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott támogatás összege 5.590.000,- Ft.

Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap: a vidéki területekbe beruházó Európa.