BÉKÉSCSABA MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. február 5., vasárnap 06:52

HÉTFŐN ÉS KEDDEN RENDKÍVÜLI TANÍTÁSI SZÜNET BÉKÉSCSABA ÖNKORMÁNYZATI KÖZÉPISKOLÁIBAN
Tájékoztatjuk Békéscsaba önkormányzatának fenntartásában lévő középfokú intézmények tanulóit és szüleiket, hogy a rendkívüli időjárásra, valamint  a vidéki, kollégista és bejáró gyerekek biztonságára tekintettel  február 6-án (hétfő) és 7-én (kedd)  Békéscsaba Megyei Jogú Város középfokú intézményeinek igazgatói rendkívüli tanítási szünetet rendelnek el.

Az érintett intézmények:

Vásárhelyi Pál Szakközépiskola és Kollégium

Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium

Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakközépiskola Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola

Békéscsabai Központi Szakképző Iskola és Kollégium valamennyi tagintézménye

Bartók Béla Művészeti Szakközépiskola

Esély Pedagógiai Központ Speciális  Szakiskola

Az érintett középiskolások hétfői és keddi étkezésének lemondásáról intézkedés történt,  a kollégisták számára kedd esti vacsora már biztosított. További, iskolaspecifikus információkért az osztályfőnökökhöz és kollégiumi csoportvezetőkhöz lehet  fordulni, valamint figyelni szükséges az érintett intézmények honlapját. Ügyeletre kijelölt  kollégium a fenti időszakot is beleértve a Széchenyi István szakközépiskola Arany János Kollégiuma (Lencsési út 136.). A békéscsabai óvodákban, általános iskolákban, valamint a Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium valamennyi évfolyamán a nevelő-oktatómunka zavartalanul folyik. Az egyéb, nem önkormányzati fenntartású intézmények saját fenntartójukkal egyeztetve hozzák meg döntésüket.