GÖDÖLLŐ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. február 9., csütörtök 08:48

Márciusban változik a parkolási rendelet
A képviselő-testület február 8-i ülésén döntött a várakozási övezetek rendjéről és a parkolási díjról szól önkormányzati rendelet május elsején hatályba lépő módosításánál alkalmazandó szempontokról. A rendelet-tervezetet a március 8-i ülésre terjesztik elő.

A mostani döntések szerint a képviselő-testület a díjfizetésre kijelölt várakozási övezetet a lakótelepek közül az Erzsébet királyné körútra, a Kossuth Lajos utcára, az Ambrus közre és a Remsey körúti területekre, valamint a MÁV állomás előtti Állomás térre is kiterjeszti. A várakozási díj összege a felszíni parkolókban 250 Ft/óra lesz, a mélyparkolókban továbbra is 200 Ft/óra marad. Az Állomás téren, az Erkel iskola mögötti részen, és a Művészetek Háza melletti parkolókban az első óra várakozási díja 10 Ft.
 A tárgyban tartott február elsejei fórumról és a február 8-i előterjesztés tartalmáról a csatolt webcímeken olvashatnak.