SZEGED MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. március 30., péntek 08:58

Csajos cuccok a retikülben...csak fizetni felejtettek el - a lopás gyanúja büntetőeljárásra adott okot
Pizzás csiga, sonka, és jó néhány smink cuccot rejtett azoknak a gimis lányoknak a táskája, akiket tegnap délután fülelt le Szeged egyik hipermarketjének a biztonsági őre. A diákok éppen a kasszánál álltak és egy energiaitalt vásároltak, amikor távozva onnan, a biztonsági kapu bejelzett.
A rendőrségen a lányok elmondták, hogy egy spontán ötlettől vezérelve szedték le az áruvédelmi etikettet a szájfényekről, rúzsokról és szempillaspirálokról, majd eltették a szerzeményeket a táskájuk mélyére. A pénztárhoz haladva egyikőjük még egy szandállal is növelte az ellopni kívánt áruk listáját. A Szegedi Rendőrkapitányság lopás megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított ellenük.