TOKAJ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. május 8., kedd 06:59

Rendőrségi hírek
Válás stressz
Egy tokaji asszony tett bejelentést a Tokaji Rendőrőrségre miszerint válófélben lévő férje fenyegeti, illetve fiát is bántalmazta mondván, ha elmegy a bontóperes bírósági tárgyalásra, akkor további verésre számíthat. A kiérkező rendőrök a férfit előállították a rendőrségre és vele szemben ideiglenes megelőző távoltartás elrendelésére került sor. A férj a távoltartás szabályait még aznap megszegte. Az újfent kiérkező rendőrök a férfit előállították, majd szabálysértési őrizetbe vették, a hatóság pedig gyorsított eljárás keretében bíróság elé állította. A taláros testület elzárással sújtotta a tokaji férfit.

Csontját törte, majd bezárta
Súlyos testi sértés és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Tokaji Rendőrőrségen azzal az erdőbényei férfival szemben, aki bántalmazta élettársát. Az eljárás adatai szerint a sértett csonttöréseket szenvedett el, sőt az elkövető napokig bezárta az otthonába, hogy az esetről ne szerezzen senki tudomást. A nő kórházi ellátása érdekében a rendőrség megtette a szükséges lépéseket.