SZEGED MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. július 17., kedd 13:51

Eltűnt Laczkó Éva - ki látta?
Eltűnés miatt keresi a Szegedi Rendőrkapitányság Laczkó Éva 24 éves dóci lakost, aki otthonából ismeretlen helyre távozott, és azóta életjelet nem adott magáról.
A nő 156 cm magas; vékony testalkatú; kerek arcú; hosszú, barna, rövid, tépett fazonú haja van; szeme színe barna; vastag szemöldökű. Eltűnésekor szürke edzőcipőt, rövid ujjú, kék pólót, kék színű térdnadrágot viselt, amelynek egyik oldalán fehér mintázat található. Különös ismertető jegye, hogy görnyedt testtartású, legtöbbször lehajtott fejjel jár. Eltűnése napján egy fekete kosaras, zöld-fehér színű kerékpárral távozott el otthonról.
A rendőrség kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik az eltűnt személlyel kapcsolatban, hívja a 107-es, 112-es segélyhívószámok valamelyikét, illetve a Szegedi Rendőrkapitányságot az 06/62/562-400-as telefonszámon, vagy a Telefontanút a 80/555-111-es számon, továbbá személyesen jelentkezzen a Kapitányságon a Párizsi krt 16-22. szám alatt.