GÖDÖLLŐ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. október 17., szerda 20:58

Új fürdőszobát adtak át a Forrás Szociális Segítő és Gyermekjóléti Szolgálatnál
Október 17-én – a Szegénység elleni küzdelem világnapján – a Forrás Szociális Segítő és Gyermekjóléti Szolgálatnál új fürdőszobát adtak át; az anyagi forrást a hollandiai testvárvárosunkban, Wageningenben működő WGWG Szociális Alapítvány segítségével sikerült előteremteni.

Mint ismeretes, a Forrás immáron 20 éve ápol szoros kapcsolatot hollandiai partnerével, aminek révén a WGWG számtalan adománnyal támogatta és segítette a gödöllői intézményt. A mostani beruházást az alapítványon keresztül érkezett 5000 euro összegből sikerült megvalósítani. A kivitelező, a Gödöllői Hibaelhárító Szolgálat mindössze két hét alatt építette újra a korábban igen-igen rossz állapotban lévő mellékhelyiségeket. A Forrás Szociális Segítő és Gyermekjóléti Szolgálatnál egyébként hamarosan egy új konyhát is átadnak majd. A korszerűsítések remélhetőleg könnyebbé teszik azoknak az embereknek a mindennapjait, akik állandó otthon hiányában kénytelenek az intézményt felkeresni. Az átadó eseményen részt vett dr. Gémesi György polgármester és dr. Tamás Márta, a Polgármesteri Hivatal Népjóléti Irodájának vezetője is.

3 csatolt kép 321