SZÁR KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2009. október 20., kedd 15:47

Szár Község Önkormányzata bízik az építési kedv és a befektetési szándékú telekvásárlás lassú fellendülésében
A Fejér megyei Szár Község Önkormányzata építési telkeket értékesít. A település Budapesttől 41 km-re az 1.sz főközlekedési útvonal és a Budapest-Tatabánya elővárosi vasútvonal mellett fekszik.
A parcellácott  terület az útvonalhoz és a település vasútállomásához is közel fekszik, a telkek panorámásak jó kilátással a Vértesre és a Gerecsére.

Az elővárosi vasúti közlekedésben bevezett ütemes menetrend felértékelte a települést a vidékre költözni vágyók körében. Ezért szánta el magát az önkormányzat a parcellázásra. A gazdasági válság azonban közbeszólt és nem sikerült első körben értékesíteni a telkeket. Most azonban bízva a gazdaság jobbra fordulásában uismét próbálkozik Szár község.

1 csatolt kép Szár főutcája télen