BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. március 11., hétfő 12:05

Tavasztól házhoz megy a szelektív gyűjtés
FELHÍVÁS

Szabaduljon meg a régi szokásaitól, ne terhelje tovább a pénztárcáját, gyűjtsön szelektíven!
 A kommunális szemétdíj növekedésének hátterében az évek alatt egyre növekvő hulladéklerakási járulék áll. A kommunális díj szinten tartása vagy csökkentése csak a szelektív hulladékgyűjtés révén érhető el.
Békésen hamarosan kiépül a "házhoz menő" szelektív gyűjtési rendszer, így anyagilag is megtérülhet a válogatott gyűjtés azoknak, akik odafigyelnek a hulladék szétválasztására.
Szeletív gyűjtőedények ingyenesen 2013. április 2-től lesznek igényelhetők  a Békési Kommunális és Szolgáltató Kft.-nél.
Bővebb információ a 66/411-174-es vagy a 66/416-494-es telefonszámon vagy személyesen a Békési Kommunális és Szolgáltató Kft. ügyfélszolgálati irodájában (5630 Békés, Verseny u. 4. sz.) kérhető.