SZEGED MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. május 6., hétfő 15:05

IV. Szeged-Szabadka Gyermekszínház Fesztivál
Május 21. és 26. közt a Kövér Béla Bábszínház Nagytermében és Kamaratermében valamint a Vadasparkban újra megrendezésre kerül a Szeged-Szabadka Gyermekszínházi Fesztivál. Ebben az évben is megállapodást kötött a bábszínház a szabadkai gyermekszínházi fesztivál szervezőivel, így a seregszemle hat előadása Szegeden is bemutatásra kerül.
A résztvevők Oroszországból, Japánból, Franciaországból, Olaszországból és Bulgáriából érkeznek. Ezen kívül a szegedi Kövér Béla Bábszínház előadására, valamint óvodás, iskolás csoportok fellépésére is sor kerül. Ugyancsak a Fesztivál keretében fellépnek még Szeged két testvérvárosának, Temesvárnak és Szabadkának, bábszínházai is.
A Fesztivál ideje alatt miden előadás ingyenesen látogatható! A részletes program a csatolt webcímen olvasható.

4 csatolt kép 1321