BUDAKESZI VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. május 18., szombat 08:24

Mesekönybolt munkatársat keres - Patrícia, Judit, és Te
Mi lenne, ha a Te neved kerülne Judit és az én nevemmel együtt a hírleveleink végére?
A Betűtészta mesekönyvbolt keresi azt a mesebeli  harmadikat, aki szívvel-lélekkel velünk állna az olvasóvá-nevelés  szolgálatába, segítene könyvet választani a betérőknek, a programjainkat  megszervezni és lebonyolítani, és Judittal váltott munkabeosztással  heti 40 órás munkaidővel, (minden második szombaton Te lennél) tovább  virágoztatná boltunkat.
Feltétel: diploma, gyerekirodalom ismerete, gyerekekkel bánni tudás, nyitottság, pozitív szemlélet, lelkesedés.
Előny: ha szereted a paradicsomlevest betűtésztával.
Várjuk (ön)arcképes (ön)életrajzodat elérhetőséggel, fizetési igény   megjelöléssel, és egy általad választott, kedvenc kortárs gyerekirodalmi  mű ajánlását.
Jelentkezés, kérdésfeltétel:  info@betuteszta.com
Enner Patrícia / Budakeszi Hírmondó