MISKOLC MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. május 29., szerda 14:08

Informatikai fejlesztés a miskolci iskolákban
Megkezdődtek        a szállítások, a telepítések, és a képzések Miskolc Megyei Jogú        Város Önkormányzatának TIOP-1.1.1-07/1-2008-1173 azonosító        számú, „Az informatikai infrastruktúra fejlesztése Miskolc M.J.V        általános és középfokú oktatási intézményeiben” című        projektjében.
A pályázat        keretében 49 alap és        középfokú oktatási intézmény informatikai fejlesztése valósulhat meg. A speciális nagyothallókat, siketeket, gyengénlátókat, vakokat, mozgássérülteket támogató eszközök pedig elősegítik a sajátos nevelési igényű gyerekek integrált oktatását.      Az interaktív táblák adta lehetőségekkel felgyorsítható a tanulás folyamata, sokkal inkább megragadható a gyerekek figyelme, és színesebbé, érdekesebbé tehető egy-egy óra.

2 csatolt dokumentum sajtóanyaganyag