ENDRŐC KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 16., hétfő 12:08

"Itthon vagy - Magyaroszág, szeretlek" programsorozat Endrőc Községben
Endrőc Község Önkormányzata is csatlakozott az országos szinten szeptember 28-án és 29-én megrendezésre kerülő "Itthon vagy-Magyarország, szeretlek" programsorozathoz.

A tervezett programok a következők:

A programsorozat első napját egész naposra tervezik. Nagyon közkedveltek a gyerekek körében a játszóházak, ezért ennek keretében többek között, gyöngyfűzésre, üvegfestésre és egyéb kreatív foglalkozásokra szeretnének sort keríteni.
 Illetve különböző sportversenyeket, vetélkedőket is terveznek, ahol az idősebb korosztály is találna kedvére valót. A programok zárásaként pedig jutalmazzák a versenyzőket.

A következő nap este, a programsorozat zárásaként, fél 10-kor pedig sor kerülne a község lakossága körében az országos szinten összehangolt közös máglyagyújtásra.