APOSTAG KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 16., hétfő 22:12

Itthon vagy! Magyarország, szeretlek - Indul a bakterház Apostagon
Szeptember 29-én, vasárnap délután községünk is aktív részesévé válik az Itthon vagy! Magyarország, szeretlek! című műsorfolyamnak. Az a megtiszteltetés érte falunkat, hogy a Magyar Televízió is közvetíteni fogja az erre az alkalomra szervezett: "Indul a bakterház - Apostagon" rendezvényünket.
Tervezett programjaink a következők:
Szeptember 28. szombat:17 órától: Madaras László fotóművész kiállítása "Vízi világ" címmel a faluházban. (Europa Nostra díjas zsinagóga).

Szeptember 29. vasárnap:13 órától: "Indul a bakterház Apostagon".Helyszín: Községi sporttelep (Petőfi Sándor utca végén a Duna part felé).Részletes program: 13 óra: kapunyitás, főzőverseny kezdete.
14-16.30 : Koltai Róbert művész úr műsora. Ezzel párhuzamosan 14 órától 16 óráig komplex falusi vetélkedő (tehénlegeltetés, kolbász evő verseny, gatyamadzag vágó verseny stb...) Szintén párhuzamosan zajlik mindezek közben a kukorica gombóc készítés az 1979-es forgatás szakácsával. 16 órától kukorica gombóc csata (100 kg gombóc kb. 2000 db!)
21.30 Csatlakozás az országos tűzgyújtási akcióhoz
Mindenkit szeretettel várunk!