TAPOLCA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 17., kedd 10:04

„Itthon vagy - Magyarország, szeretlek” programok Tapolcán
Tapolca város a kétnapos rendezvényen megmutatja térségnek kincseit, bepillantást enged értékteremtő, hagyományőrző munkájába.
Szeptember 28-án 17. 00 órakor a Tapolcai Kamarakórus ad ünnepi hangversenyt a nemrég felújított Tamási Áron Művelődési Központban. (Kisfaludy u. 2-6.)
Szeptember 29-én 10.30 órai kezdettel, Szent Mihály napi misére várja az érdeklődőket a Nagyboldogasszony Római Katolikus Templom.
15. 00 órától a Tamási Áron Művelődési Központban Misi Mókus kézműves játszóháza szórakoztatja a kicsiket és nagyokat. A vendégek betekinthetnek a kosárfonás, szövés, korongozás és a csuhévirág készítés rejtelmeibe, de lesz „Hancurka és Mesekuckó” is.
21.00 órakor a Batsányi és a Kinizsi Táncegyüttes lép fel a Déli Városkapu melletti vendégváró parkban, majd ugyanott 21.30 órakor fellobban a Szent Mihály napi jelzőtűz, és kezdetét veszi a táncház.