ATTALA KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 19., csütörtök 12:35

"Itthon vagy!Szeresd Magyarországot ,s benne Attalát"Szent Mihály napi családi hétvége 2013.szeptember 28-29
Attala Község Önkormányzata ,szeretettel vár minden kedves érdeklődőt 2013.szeptember 28-án és 29-én megrendezésre kerülő ,Szent Mihály napi családi hétvégéjére.

Programjaink:
Szeptember 28.Szombat

10-12    Családi focikupa kicsiknek és nagyoknak

16 ó       Kaposvári Füredi Rock Színkör társulatának vidám előadása látható   "Legyen a Horváth kertben Budán címmel..."
19 ó       Retro buli , Szabó Linda énekesnő nyitó előadásával, majd karaoke pary baráti körökben.

Szeptember 29.Vasárnap

9-13 ó   Népi Játszóház várja a családokat,ahol animátorok segítségével kézműves foglalkozásokon                     vehetnek részt,illetve népi játékokkal ismerkedhetnek meg az idelátogatók.
11 ó        Ünnepi szentmise, a Római katolikus templomban
13 ó       "Mihály napi ízek"nyomában
Játszóházzal és Szent Mihály napi ,Bátorság próbákkal várjuk délután a gyerekeket.
21:30    Csatlakozunk az országos programhoz ,a Szent Mihály napi tűz meggyújtásával