NÓGRÁD KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 19., csütörtök 18:29

Őszi Vigalom Nógrádon 2013. szeptember 28-29-én
Nógrád községben immár 12. alkalommal szervezzük meg "Őszi Vigalom" rendezvényünket. A kétnapos mulatságot minden év szeptemberének utolsó hétvégéjén tartjuk. A programsorozat szombat délután szüreti felvonulással kezdődik, melynek során a falu apraja-nagyja népviseleti ruhába öltözve hintókon, lovaskocsikon, lovakon vonul végig Nógrád utcáin. A napot a garantáltan jó hangulatú esti bál zárja. Másnap a helyi és környékbeli hagyományőrző csoportoké a főszerep. Természetesen biztosított a finom ebéd és az egyéb kiegészítő programok is, mint például a lovaglás és népi játékok.Ebben az évben vigasságunk egybe esik az "Itthon vagy! Magyarország, szeretlek!" kezdeményezéssel, ezért önkormányzatunk csatlakozott ehhez a programsorozathoz.Szeretettel várunk kis falunkba minden érdeklődőt közelről és távolról.

1 csatolt dokumentum oszi_vigalom_program