ÓCSA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 23., hétfő 11:17

Szüreti felvonulás és Szent Mihály-napi tűzgyújtás Ócsán
Hagyományainkhoz hűen szüreti felvonulást és bált rendez Ócsa Városa szeptember utolsó hétvégéjén. Több, mint 20 lovasfogat és megannyi lovas járja körbe a várost, megállva több ponton, ahol színes programok szórakoztatják a felvonulókat és a helyi lakosokat. Nemcsak Ócsáról, hanem környékbeli településekről is érkeznek a felvonulók, vendégeik és a fellépők is. A programot este 9 órától szüreti bál zárja.Ócsa városa is csatlakozott idén az Itthon vagy - Magyarország, szeretlek! programsorozathoz, ennek keretében szeptember 29-én 21.30-kor Szent Mihály-napi tűzgyújtásra kerül sor az Egressy Gábor Szabadidőközpont kerthelységében. A láng fellobbantása előtt műsort ad Pál Dénes, a Voice című tehetségkutató műsor legutóbbi szériájának győztese, illetve Tűzvarázs produkcióban gyönyörködhetnek az egybegyűltek. Mindkét napon várunk mindenkit nagy szeretettel!