RAJKA KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 23., hétfő 11:23

Szent Mihály napi programok Rajkán
Rajka község is csatlakozott az "Itthon vagy! Szeretlek Magyarország" országos programsorozathoz. Szeptember 28-án, szombaton délután 15 órától gyermekprogramokkal várjuk az érdeklődőket a Faluházba (9224 Rajka, Szent István u. 18.): tökfaragás, az elkészült tököket a falu főterén állítjuk ki; az "Itthon vagy! Magyarország szeretlek" c. rajzpályázatra készült alkotások megtekinthetők a Faluházban, a kiállítást megtekintők szavazhatnak az általuk legszebbnek ítélt alkotásra, az eredményhirdetés 20 órakor lesz; este 18 órától tanévkezdő bulira várja az iskolásokat S!D, a diszkót kívánságműsorral ötvöztük, a gyermekek kedvenc magyar slágereiket küldhetik egymásnak. Este 21 órától az idősebb korosztályokat is várjuk a Faluházba, az Indigó zenekar koncertjére. A koncertet követően S!D gondoskodik a hangulatról. Szeptember 29-én, vasárnap 21:30-kor közösen gyújtjuk meg Szent Mihály tüzét, az összetartozás szimbólumát a Faluház udvarán.