SIÓFOK VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 23., hétfő 11:27

Itthon vagy - Magyarország Szeretlek! Siófoki programok
Az Itthon vagy Magyaroszág Szeretlek! hétvégéhez Siófok a kilitben hagyományos szüreti felvonulás és jótékonysági bál programjával csatalakozott. A rendezvényre mindenkit várnak, akik részesei lennének egy vidám mulatságnak.

szeptember 28.

14.00 Szüreti felvonulás indul a Béke térről

Megállóhelyek: Béke tér - Szeptember 6. tér - Rákóczi utca és Márton köz sarok - Ságvári utca és Jácint utca sarok - Alsó iskola előtt

Fellépők: kiliti iskola tanulói - Kilitiért Egyesület Szőlővirág csoportja - Vadhajtás Táncegyüttes - kiliti óvodások - MMSZE Gondviselés Háza Fogyatékkal Élők Nappali Intézetének napközisei

Valamennyi megállóhelyen műsort tekinthetnek meg az érdeklődők kisbíróval és néptáncosokkal. A vendégeket a táncosok pogácsával, üdítővel, borral kínálják.

19. 00 Jótékonysági Bál

szeptember 29.