MEZŐHEGYES VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT
2014. április 2., szerda 07:49

Időpontváltozás: Mezőhegyesre látogatnak Újhelyi István, Varga Zoltán és Nagy Huszein Tibor politikusok
Újhelyi Istvánt, az Országgyűlés alelnökét, a Kormányváltók pártlistás országgyűlési képviselőjelöltjét, Varga Zoltán országgyűlési képviselőt, a Kormányváltók Dél-Békés térségének országgyűlési képviselőjelöltjét és Nagy Huszein Tibort a Demokratikus Koalíció elnökségének tagját, agrártanácsadót fogadja Kovácsné dr. Faltin Erzsébet, Mezőhegyes polgármestere 2014. április 5-én, 14,30-kor, a Centrál előtt. A polgármester tájékoztatja a vendégeket a 230 éves koronavárosról, a Mezőhegyesi Ménesbirtok Zrt. által bérelt 8050 hektár állami föld fölparcellázásának lehetetlenségéről. A közjogi személyiségek a Központban is találkoznak a mezőhegyesiekkel, és két majorba is ellátogatnak.