BUDAPEST FŐVÁROS IV. kerület - Újpest Önkormányzata
2014. április 3., csütörtök 09:05

Nyílt kérdés az MLSZ vezetőségéhez
Tisztelt MLSZ Vezetőség!

A következő témában fordulunk Önökhöz: Van e kettős mérce, avagy hogyan működik az utólagos, videó alapján történő eltiltás - nyílt kérdés az MLSZ-hez

Kabát Pétert az Újpest játékosát egy nem szándékos, ám tényleg csúnya belépő után utólag, videó felvétel alapján tiltották el. Ugyanezen fordulóban a Kecskemét-Ferencváros mérkőzésen, álló játéknál Leonardo szándékosan megütött egy kecskeméti játékost, ami a felvételen látszódik. Az Újpesti Közéleti TV tisztán szeretne látni ezen új, utólagos videó alapján történő eltiltások gyakorlatában, ezért kérdezi az MLSZ-t, hogy ezen esetben, ha látja a bíró milyen ítélet szükséges és ha nem látta, jelen esetben erről van szó, utólag, a felvétel alapján nem kellett volna-e vizsgálni az esetet és hasonló módon szankcionálni?

Tisztelettel Gergely Gábor, az ÚKTV sportszerkesztője