BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2015. december 23., szerda 10:13

Teltházzal üzemel a békési Inkubátorház
A Békési Kommunális és Szolgáltató Kft. a napokban számolt be Békés Város Önkormányzatának Képviselő-testülete előtt arról, hogy az általa üzemeltetett Inkubátorház irodáinak, műhelyeinek és csarnokainak kihasználtsága teljes. Ez azt jelenti, hogy az újonnan indult és meglévő vállalkozások és vállalkozók biztos alapokat tudtak teremteni maguknak a működésükhöz az Inkubátorházban. 2011-ben nyitotta kapuit a létesítmény, amelynek elsődleges célja a kezdő és működő vállalkozások segítése volt, így kedvező áron bérelhettek csarnokot, műhelyt vagy irodát. 2011 óta az árakat az önkormányzat igyekezett ugyanazon a szinten tartani, talán ennek is köszönhetően a bérlők bizalmat éreznek a város önkormányzata felé. Egyre több olyan vállalkozás van, amely már egynél több helyiséget bérel az Inkubátorházban.