BUDAPEST FŐVÁROS III. kerület - Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
2016. május 20., péntek 11:05

Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata azonnali tájékoztatást kér!
Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat meg van döbbenve azon, hogy a mai napig sem a NÉBIH-től, sem pedig az ÁNTSZ-től nem kapott hivatalos tájékoztatást a több mint egy hónappal ezelőtti, III. kerületi iskolákban történt ismeretlen eredetű rosszullétek kapcsán. Tekintettel arra, hogy Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata felelősséget érez a kerületi iskolákba járó diákokért, az eset után több ízben kereste a vizsgálatot végző hatóságokat email-ben és telefonon egyaránt, hogy tájékoztassanak a vizsgálat mindenkori állásáról, illetve végeredményéről.

Kérjük a NÉBIH-et és az ÁNTSZ-t, hogy haladéktalanul adjanak részletes és ok-okozati összefüggéseket is tartalmazó tájékoztatást Önkormányzatunknak, annak érdekében, hogy az Önkormányzat az étkeztetést biztosító szolgáltató felé megtehesse a szükséges lépéseket hasonló esetek elkerülése érdekében!

Budapest, 2016. május 20.