BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2016. július 21., csütörtök 11:43

Békés Város Önkormányzata Családbarát munkahely cím nyertese
A napokban vette át a Magyar Állami Operaházban Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár asszonytól ünnepélyes keretek között Békés Város Önkormányzatának képviseletében, Kálmán Tibor Békés város alpolgármestere a Családbarát munkahely címet, mellyel 700 ezer forint vissza nem térítendő támogatást nyert el Békés Város Önkormányzata.

A „Családbarát munkahely kialakítása Békés Város Önkormányzatánál” című nyertes pályázat keretein belül az Önkormányzat jogosult a Családbarát munkahely cím viselésére is. A pályázat célja olyan családbarát munkahelyek kialakítását és fejlesztését támogató programok támogatása, melyek elősegítik a munka és a magánélet összeegyeztetését, a családi, magánéleti, munkahelyi kötelezettségek összehangolását. Az elnyert összegből az egészséges, stressz mentes környezet biztosítása érdekében különböző irodai, egészségmegőrző eszközök kerülnek beszerzésre, valamint olyan programok megvalósítását tervezik, melyekkel a családokat közelebb hozzák egymáshoz. A program megvalósulása az élet két legfontosabb területét – a családi életet és az értékteremtő munkát –kapcsolja össze hatékonyan.

1 csatolt dokumentum oklevél