AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2017. március 14., kedd 23:04

A szervezők nyerték meg a kupát
A szervező egyesületnél maradt a  VI. Sun-Dome kupa nemzetközi karate verseny kupája. A Sun-Dome egyesület 118 ponttal megnyerte az ajkai sportcsarnokban tartott nemzetközi karate versenyt,  amelyen 22 egyesület 216 versenyzője vett részt Magyarország egész területéről és Romániából. A megnyitón Gerencsér Hilda önkormányzati képviselő kiemelte, hogy a hazai és nemzetközi bajnokságokon az élvonalban szereplő egyesület tagjai számos elismerést szereznek Ajka városnak. Az edzők sok fiatalt neveltek a sport szeretetére.Az egész napos versenyen a dobogó második fokára a budapesti SZAC tagjai álltak fel, akik 60 pontot gyűjtöttek, a harmadik helyezést   a romániai Hayashi Activ érdemelte ki 32 ponttal.