AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2017. április 10., hétfő 08:00

„Nyugdíjasként is biztonságban közúton és otthon” rendezvény Ajkán
Az Ajkai Rendőrkapitányság szervezésében, a Nemzedékek Biztonsága Közhasznú Alapítvány támogatásával 2017. április 12-én délelőtt 10-12 óra között Ajkán a Kaszinóban (Ajka, Újélet utca 8.) prevenciós rendezvényen vehetnek részt az érdeklődők.

Programjaink:
Illés István rendőr alezredes „Ayala”, a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztályának munkatársa tart bűn- és balesetmegelőzési előadásokat a nyugdíjasokat érintő közlekedésbiztonságról, valamint a korosztályukat leginkább veszélyeztető bűncselekményekről.
Egyed Károly az Aurum Autósiskola vezetője balesetmegelőzési tájékoztatót tart az érdeklődők részére.
A Kulcsár Kutató- Mentőkutyás Szolgálat Alapítvány elnöke Kulcsár József ad tájékoztatást az alapítvány működéséről.