Önkormányzati Minisztérium
2010. március 12., péntek 10:04

Tékozló koldus-e a magyar sport?
Az ETK Önkormányzati Klubja 2010. március 24.-én 9 órai kezdettel immár ötödik alkalommal rendezi meg az Önkormányzati Sportkonferenciát. Számos neves szakember segítségével megvitatjuk a sport jelenlegi és jövőbeni helyzetét, az önkormányzatok és a sport viszonyát, a sport gazdasági szerepét a települések szemszögéből. Szó esik arról is, hogyan lehet bevonni a magánszférát a sportélet támogatásába. Az előadások után konzultációs lehetőséget biztosítunk, ahol feltehetik kérdéseiket, illetve megoszthatják saját tapasztalataikat. A részletes program, illetve tájékoztató a jelentkezési lehetőségekről az ETK Szolgáltató zRt. honlapján található, vagy bővebb felvilágosítás az (1) 222-4043 telefonszámon kérhető.