BUDAPEST FŐVÁROS XXII. kerület - Budafok-Tétény Önkormányzata
2017. június 8., csütörtök 17:08

Múzeumok éjszakája Budafokon: június 24-én - a Törley múltja és jelene, pezsgővel és zenei ínyencségekkel!
Kapunyitás: 14.00 órakor. Éjjel 1.30-ig tekinthető meg a Törley Pezsgőpincészet történetét bemutató tárlat. Az udvaron Pezsgőbár várja az érdeklődőket. A kiállítótérbe lépve egy pezsgős dugó belsejében találja magát a látogató, amelyből egy palackba, onnan pezsgős pohárba sétálhat át és eközben megismerkedhet a Törley múltjával, jelenével.
 14.30-01.00 óráig – Hogyan kerül a buborék a pezsgőbe? - a pezsgőérlelő pincében vezetett séta során a látogatók megismerkedhetnek a pezsgőkészítés rejtelmeivel.
A helyszínen teljes árú - felnőtt karszalagot vásárlók garantált nyereményt biztosító játékban vehetnek részt.
Zenei programok:
18.30 Zolbert – A smooth jazz műfaj hazai nagykövete, a 2014-es Jazzy Dalverseny fődíjasa!
20.30 Latin Combo – zene, tánc, pergő kubai ritmusok, salsa-show!
Az udvaron Pezsgőbár várja az érdeklődőket.

A műsorváltozás jogát fenntartják.A helyszín a belvárosból megközelíthető 47-es villamossal, illetve a Múzeumbusz Törley-járatával.

Részletek:
Törley Gyűjtemény és Látogatóközpont
1221 Budapest, Anna utca 5-7.
Tel.: +36 -1-229-2300/104
Email: muzeum@torley.hu