SÚR KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2017. augusztus 10., csütörtök 18:08

Lombkorona sétány és erdei pihenő átadása Magyarország legszebb fekvésű településén
2017. augusztus 19-én (szombat) 18:00 órai kezdettel kerül átadásra Magyarország legszebb fekvésű településén (*Origo hírportál által szervezett szavazás alapján), Súron az önkormányzat által szervezett közfoglalkoztatási programban megvalósult lombkorona sétány és erdei pihenő ünnepélyes átadására.Az átadási ünnepség keretében beszédet mond Czunyiné dr. Bertalan Judit országgyűlési képviselő, Kancz Csaba kormánymegbízott és Sógorka Miklós polgármester, valamint fellép Semes-Bogya Eszter népdalénekes és az általános iskolások. Az ünnepség után játékos rókavadászat kerül megszervezésre a gyerekek részére.Az ünnepélyes szalagátvágást követően minden résztvevő megtekintheti Magyarország legszebb fekvésű települését a lombkorona sétányról, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik Magyarország legszebb fekvésű településére és a Bakony vidékére.

1 csatolt kép Település turista látványtérképe