BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2017. augusztus 11., péntek 10:33

XIX. Madzagfalvi Napokra készül Békés város
Ebben az évben immár 19. alkalommal várja Önt Békés város egy vidám, tartalmas hétvége keretében. A folyamatosan bővülő programkínálat a helyi lakosság mellett évről-évre egyre több vendéget vonz városunkba.
            Valamennyi korosztály megtalálhatja nálunk a kikapcsolódás lehetőségét szeptember első hétvégéjén, 2017. szeptember 1-3. között, ahol három napon keresztül válogathatnak a több helyszínen, párhuzamosan futó programok közül. A Hevesi Happy Band és Hevesi Tamás, Sub Bass Moster, a Palmetta zenekar, az Emeretta Rock Band, Nagy Feró és a Beatrice koncertje valamint a kulturális programok mellet többek között szabadtéri főzőverseny, családi, szabadidős és sport programok várják az érdeklődőket.