BUDAPEST FŐVÁROS IX. Kerület - Ferencváros Önkormányzata
2018. július 10., kedd 19:21

Idén is díjazták a Ferencvárosi Önkormányzat Polgármesteri Hivatalának kiemelkedő dolgozóit
Az idei esztendőben is Ferencváros Magyary Zoltán-díjával ismerték el a kerületi önkormányzat polgármesteri hivatalának munkájában hosszú ideje, kiemelkedően teljesítő dolgozókat. A 2018-as esztendőben Romhányi Ildikó (a Pénzügyi Iroda vezetőhelyettese) és dr. Tomasószkiné dr. Kovács Györgyi (a Humánszolgáltatási Iroda Intézményfelügyeleti Csoportjának vezetője) részesült a rangos elismerésben. A díj adományozását tanúsító oklevelet és bronz plakettet dr. Bácskai János, Ferencváros polgármestere, Zombory Miklós alpolgármester és dr. Dombóvári Csaba jegyző adták át a Bakáts téri Házasságkötő Teremben rendezett ünnepségen.