DUNAKESZI VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. szeptember 4., szerda 15:12

CSALÁDI AUTÓS NAP ÉS MOZIPARTY
Az utóbbi években rengeteg kisgyermekes család költözött városunkba, ezért bátran kijelenthetjük, Dunakeszi a családok városa. Az Önkormányzat minden lehetséges módot megragad arra vonatkozóan, hogy támogassa a dunakeszi családokat.

A Kormány családvédelmi akciótervének keretén belül július elsejétől legfeljebb 2,5 millió forintos Kormány általi támogatást kaphatnak a legalább három gyereket nevelő családok új, legalább hétszemélyes személyautó vásárlásához. Városunkban egy autós családi nap keretén belül szeretnénk megismertetni a nagycsaládosokkal és minden érdeklődővel a hétszemélyes gépjárműveket és annak előnyeit.

Időpont: 2019. szeptember 7. 10:00-18:00
Helyszín: Dunakeszi Katonadomb

Programok:
- több mint 20 féle hétszemélyes autó bemutatása szaktanácsadással
- kézműves sátorral kedveskedünk a gyermekeknek
- Nyomon követhető a Forma1 időmérő edzés óriás LED kivetítőn

18 órától MOZIParty-val várunk kicsiket és nagyokat egyaránt- 18:00 Vízipók-Csodapók- 20:00 Meseautó

Az esemény házigazdája: Nyíri Márton nagycsaládos
Szeretettel várunk mindenkit!