GYÁL VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. szeptember 24., kedd 14:33

Meghívó - Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ avatása
Gyál Város Önkormányzata kézilabda- és sportcsarnokot épített, amelynek hivatalos átadására szeptember 28-án, szombaton 9 órától kerül sor.
Az átadáson ünnepi beszédet mond:
·         Dr. Szabó Tünde államtitkár,
·         Dr. Szűcs Lajos országgyűlési képviselő,
·         és Pápai Mihály polgármester.

Az ünnepséget követően kezdetét veszi az egésznapos Egészség-és Sportnap, melynek keretében egészségügyi szűrővizsgálatokat végeznek a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház munkatársai. Szakmai kerekasztal beszélgetésre kerül sor: Dr. Kemény Dénes mesteredző, a Magyar Testnevelési egyetem ismert sportszociológia professzora, Földesiné Dr. Szabó Gyöngyi és Monspart Sarolta, tájfutó világbajnok, mesteredző.
Dr. Zacher Gábor toxikológus tart előadást. Katus Attila többszörös sport aerobic világbajnok tornaórát tart.
Mindenkit szeretettel várunk!
Helyszín: Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ (2360 Gyál, Ady Endre utca 22.)