BAKONYCSERNYE KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA

Béketelepi Klub energetikai fejlesztése Bakonycsernyén

Klubház épület energetikai fejlesztése Bakonycsernyén
2019.09.25.

Bakonycsernye Nagyközség Önkormányzata a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program TOP-3.2.1-16 számú Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése című felhívása keretében sikeresen pályázott a Béketelepi Klub épületének energetikai korszerűsítésére, melyhez 31,32 millió forint vissza nem térítendő európai uniós támogatást nyert

A projekt célja a Bakonycsernye Nagyközség Önkormányzatának tulajdonában és üzemeltetésében levő Béketelepi Klub épület korszerűsítése, és a fűtési energiaigény csökkentése, mely az épület külső határoló felületeinek hőszigetelésével, nyílászáróinak cseréjével, a fűtési rendszer részleges korszerűsítésével, valamint a tetőhéjazat cseréjével érhető el.

A projekt keretein belül a homlokzati, padlásfödém szigetelés és nyílászáró csere megtörtént, csökkentve az épület hőveszteségét, mely kihatással lesz a fenntartási költségek csökkenésére. A projekt keretén belül a tetőhéjazat cseréje is megtörtént, így megvalósult az épület teljeskörű azbesztmentesítése.
A projekt a Széchenyi 2020 program keretében a TOP-3.2.1-16 számú Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése című pályázati felhívás keretében valósult meg 31,32 millió forint összegű vissza nem térítendő európai uniós támogatás segítségével.

Kedvezményezett: Bakonycsernye Nagyközség Önkormányzata
Projekt címe: Béketelepi Kultúrház energetikai fejlesztése Bakonycsernye településen
Projekt száma: TOP-3.2.1-16-FE1-2017-00009
Támogatás összege: 31 318 679,- Ft

További információ kérhető:

Turi Balázs polgármestertől a 22/413-001 telefonszámon.

1 csatolt dokumentum Sajtóközlemény