BUDAPEST FŐVÁROS III. kerület - Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
2019. október 9., szerda 13:14

Bús Balázs polgármester reagál az Index Karácsony Gergellyel készült interjúja valótlan állítására
Karácsony Gergely valótlanul állítja, hogy Tarlós István brutális adóssággal adta át Óbudát.
A mai napon megjelent Karácsony Gergellyel készült interjú - „Ha van valami, ami felbasz, akkor ez az” címen, -  Bús Balázs Óbuda-Békásmegyer polgármestere szerint egy valótlan állítást biztosan tartalmaz.
Karácsony Gergely azt állítja a vele készült interjúban, hogy „Tarlós gazdálkodásáról nem szólnak egy szót sem, pedig ő már Óbudát is brutális adóssággal adta át.”
Ezzel szemben az igazság az, hogy Tarlós István 2006-ban adósság nélkül adta át a kerületet Bús Balázs polgármesternek.
A többi állításának igazságtartalmát nem tiszte firtatni, de elgondolkodtató a fenti cáfolat tudatában, hogy hány tényt hamisít meg a baloldali ellenzék polgármester-jelöltje és vezeti félre ezzel a választókat.
Tarlós István mindezt röviden kommentálta:
Közismert, hogy Óbudát gyakorlatilag adósság nélkül adtam át 2006-ban. Sajnálom Karácsonyt.
A jelek szerint maradék ítélőképességét is elveszítette. Úgy tűnik, mégis igaza lehet Puzsér Róbertnek.
Karácsony nagyjából annyiszor hazudik, ahányszor megszólal.

Üdvözlettel: Bús Balázs polgármester