BORDÁNY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2019. november 17., vasárnap 10:23

A bordányi szövetkezet működteti a helyiségek boltját Szegeden
Egy bordányi szövetkezet, a Legjava termékeket gyártó Homokhátság Szíve Szociális Szövetkezet működteti a Csongrád Megyei Kormányhivatal épületében, a Kormányhivatal illetve számos szociális szövetkezet és közfoglalkoztatásban érintett önkormányzat együttműködésében létrehozott  Kézműves termékek boltját. A Közfoglalkoztatási kiállítás és vásár keretében megnyitott boltot Dr. Juhász Tünde kormánymegbízott és Biczi Orsolya, miniszteri biztos adták át a vásárlóknak. A Török utca felőli bejárattal rendelkező üzletben számos termék mellett a Legjava teljes termékskálája is megtalálható. Érdemes betérni az üzletbe, ahol többek között kézműves csokoládé, kecskesajt, batáta dzsem, lekvárok, szörpök, ivólevek, levendula termékek és horgolt terítők is kaptak helyet a polcokon. Az idei Karácsonyra ajándékozzon helyit, magyart és kézműves termékeket, amelyeket már most be tud szerezni többek között a helyiségek boltjában is!