KUNSZENTMIKLÓS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. november 27., szerda 12:37

BEFEJEZŐDÖTT A KUNSZENTMIKLÓSI IPARI PARK INFRASTRUKTURÁLIS FEJLESZTÉSE
SAJTÓKÖZLEMÉNY

Befejeződött a kunszentmiklósi ipari park infrastrukturális fejlesztése
A TOP-1.1.1-16-BK1-2017-00006 kódszámú pályázatnak köszönhetően, 80 millió forint Európai Uniós támogatásból valósult meg a kunszentmiklósi Ipari Park infrastruktúra bővítése. A terület fejlesztése befejeződött, melynek köszönhetően közel 500 méter új aszfaltozott út került megépítése. Az út mellett kiépítésre került a vízelvezetés, zöldfelület facsemetékkel került kibővítésre és tereprendezés is megvalósult. Az esemény nagy fejlődést jelent az Ipari Parkban telephellyel rendelkező jelenlegi és jövőbeli vállalkozások számára.

A beruházásnak köszönhetően a korábbi fejlesztésekkel együtt az Ipari Parkban összesen több mint 1 km aszfaltozott út köti össze a „bügei” részt és a vállalkozásokat a főútvonallal. Az elmúlt 5 évben jelentősen megnőtt az Ipari Park területei után az érdeklődés, több vállalkozás vásárolt telephelyet.

A projekt a Széchenyi 2020 keretében európai uniós támogatással valósult meg.