BORDÁNY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2019. december 20., péntek 10:54

Az egyik legszorgosabb helyi szervezőknek járó díj Bordányba került
Bordány immár nyolcadik éve minden évben csatlakozik az Európai Mobilitási Hét programjaihoz és szervez évről-évre különböző kerékpáros és autómentes programokat a településen. Ezt a szervezőmunkát ismerték el 2019. december 16-án az Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap zárórendezvényén az Innovációs és Technológiai Minisztériumban. Az eseményen Dr. Mosóczi László közlekedéspolitikáért felelős államtitkár adta át a legjobb szervező önkormányzatoknak szóló elismeréseket és a legszorgosabb helyi szervezőknek járó díjakat. Bordány Nagyközség Önkormányzat példaértékű hozzájárulását oklevéllel ismerték el, melyet Kiss-Patik Péter alpolgármester vett át. Továbbá a tíz legszorgosabb helyi szervező munkatárs kimagasló teljesítményét is díjazták. Ezt a díjat és egy kerékpárt Börcsök Roland, a Faluház és Könyvtár vezetője vehette át.