BORDÁNY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2020. március 2., hétfő 16:35

Még megvalósulhatnak a vállalkozási ötletek
A Bordányban található volt takarékszövetkezeti épülett hasznosítására kiírt pályázatra nem érkezett megfelelő minőségű pályázati anyag, így a helyi képviselő-testület tagjai a pályázati határidő meghosszabbításáról, illetve a  kisebb mértékű átalakításáról is döntöttek. Az új kiírás értelmében a pályázatokat legkésőbb március 25-én 16 óráig lehet benyújtani személyesen a Polgármesteri Hivatal titkárságán, vagy elektronikusan megküldeni a bordany@bordany.hu e-mail címre. A pályázónak olyan egyszerű kérdésekre kell válaszolnia, hogy milyen szolgáltatást, vállalkozást indítana, kiknek szolgáltatna ezzel szívesen, mitől érzi, hogy ez a vállalkozási ötlet esetleg hiánypótló, vagy különleges lehetne.
Viszont részletesen ki kell fejtenie a tervezett fejlesztés költségvetését, hiszen egyrészt ebből derül az ki, hogy esetlegesen milyen támogatást szeretne kapni a pályázó ötletének megvalósításához, másrészt, hogy a vállalkozásnak köszönhetően mekkora bevételhez juthat településünk. A pénzügyi terv alapján tud majd a Pénzügyi, Gazdasági és Településfejlesztési Bizottság megalapozottan dönteni. További részletek a település honlapján találhatóak (www.bordany.com).