BUDAPEST FŐVÁROS XI. kerület - Újbuda Önkormányzata
2020. június 25., csütörtök 15:32

ÚJBUDA ELISMERI A KERÜLET IGAZI HŐSEIT - 150 EZER FORINTOT KAPNAK A SZOCIÁLIS SZFÉRA ALKALMAZOTTAI
Újbuda Önkormányzata pénzjutalmat ad a kerület szociális ágazatában dolgozó munkatársainak, a kormányzati megszorítások miatt kialakult nehéz gazdasági helyzet ellenére is.
Az elmúlt 14 hétben a szociális területen dolgozók egyébként sem könnyű feladatai megsokszorozódtak, ám ők magas szakmai tudással és elhivatottsággal, zokszó nélkül tették a dolgukat, olykor saját egészségüket kockáztatva.

Megbecsülésünk kifejezéseként bruttó 150 ezer forintot adunk az Újbudai Szociális Szolgálat, az Újbudai Humán Szolgáltató Központ és az Újbudai Idősek Háza minden, összesen 166 dolgozójának, egész Újbuda nevében megköszönve áldozatos munkájukat.