BORDÁNY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2021. március 24., szerda 16:17

Két nyúl rakott fészket a bordányi főtéren
Két hatalmas jutanyúl fészkelte be magát a bordányi Szt. István tér közepére, karnyújtásnyira a település első tojásfája mellé. A nevük egyenlőre ismeretlen, a hírek szerint a bordányiak adhatnak nevet a közel másfél méteres húsvéti meglepetés állatoknak.
A covidos helyzetben a falu vezetése fontosnak tartotta, hogy a helyiek ne maradjanak ünnep nélkül, mind a tojásfa, mind a húsvéti nyulak az ünnepi ráhangolódást segítik. A cél, hogy minél többen sétáljanak egyet a jó levegőn, és fotózkodjanak akár a tojásfával, akár a nyulakkal.
Két nyeremény is gazdára talál majd a Húsvét kapcsán. Elsőként azt díjazzák, akinek névötletei a legtöbb lájkot kapják a település közösségi oldalán. A másik díj pedig ahhoz kerülhet, aki a legjobb, legaranyosabb képet készíti el a téren, majd tölti fel a világhálóra. Itt is a tetszésnyilvánítások száma számít majd. A nevezéshez a   hastaget kell használni a kép alatt.

2 csatolt kép Tojásfa a főtérenNyulak a főtéren