BUDAPEST FŐVÁROS II. kerület Önkormányzata
2022. szeptember 1., csütörtök 14:37

Balázs Klári és Korda György, kerületünk kiváló művészei költöznek előző otthonukból, villájuk berendezésének nagy részét a kerület javára ajánlották fel
A nagylelkű felajánlást ezúton is köszönöm!
Végül úgy döntöttünk, hogy az adományok a Budapesti Szent Ferenc Kórházhoz kerülnek, hiszen a kórház a Bakonyban található pihenőházában, illetve a most berendezendő nővérszállásán tudja majd használni a felajánlott bútorokat, függönyöket, szőnyegeket és lakberendezési tárgyakat.
A felajánláson túl Korda György és Balázs Klári a nyári szezon zárásaként két koncerttel is megajándékozza a kerületet, elsőként szeptember 16-án 19.30-tól a Fény Utcai Piacon, majd szeptember 22-én 19.00-tól a Klebelsberg Kultúrkúriaban találkozhatunk velünk.
Nagy szeretettel várunk mindenkit a koncerteken, Korda Györgynek és Balázs Klárinak pedig ezúton is köszönünk valamennyi adományt, és várjuk koncertjeiket.
Őrsi Gergelypolgármester