AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2024. március 24., vasárnap 18:35

Kiváló húsvéti program a kutyasétáltatás
Húsvéti süteménnyel, jókedvvel és nagy szeretettel készültek a Vahur Állatmenhely dolgozói és önkéntesei a látogatókat kutyasétáltatásra, egy jókedvű délutánra. Antal Laura, a menhely vezetője pakolta ki a vahuros pólókat, bögréket, amikor feltámadt a szél. A program 2 órától kezdődött, de többen már jóval előtte érkeztek. Többen ajándékkal jöttek, és visszalátogatott az egykori vahuros Radar, aki ma már boldog gazdis éveit éli. Néhány kutya már elindult az első sétáltatóval, amikor egyre nagyobb cseppekben kezdett esni az eső. Percek alatt minden elázott. Aki szeretné segíteni a menhelyen élő kutyákat, az év minden napján megteheti. Jelenleg nagy  szükség lenne takarókra, pokrócokra, ágyneműhuzatokra, lepedőkre, törölközőkre, kutyafekhelyekre. Aki sétáltatni szeretne minden nap, Húsvétkor is 9-16 óráig megteheti.