KOMLÓSKA KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2010. május 18., kedd 17:45

FELHÍVÁS a komlóskai árvízkárosultak megsegítésére
Komlóska községre 2010. április és május hónapban nagy mennyiségű csapadék hullott jelentős károkat okozva az itt élő lakosságnak. Az itt élő nehéz sorsú emberek számára nem nyújt segítséget központi költségvetés és a biztosító társaságok is csak kis mértékben térítik meg a keletkezett károkat. Ezért kérjük, hogy a Komlóskáért Alapítványon keresztül támogassák az árvízkárosultakat.
Leginkább építőanyagra, cementre, festékre (fémrefára alkalmas), vetőmagra (zöldségmag, vetőburgonya), valamint készpénz adományokra van szükségük.
Kérjük, hogy adományát a Komlóskáért Alapítvány közhasznú szervezet 11734169-20006998 számú bankszámlájára átutalni szíveskedjenek.

Kérjük, hogy segítse az árvízkárok helyreállítását személyi jövedelemadója 1%-ának a Komlóskáért Alapítvány javára történő felajánlásával.
Adószámunk: 18427819-1-05.

A Komlóskáért Alapítvány Kuratóriuma vállaljahogy a beérkezett felajánlásokat a rászorulók megsegítésére fordítjaa támogatásokról és az összegek felhasználásáról részletes és pontos tájékoztatást ad.

Komlóska2010. május 17.

Tisztelettel: